Pernenat 30 Dhjetor, 2019 388

Ne lidhje me bonusin ne shqiperi

Pershendetje te gjithave!Doja nje informacion nga ju per bonusin e lindjes qe merret ne shqiperi.Vajzen e rregjistrova ne shqiperi dhe me kane then vetem nena mund ta marre bonusin.Afati skadon me 20 janar.Nga pamundesia per te shkuar vete,doja te dija nqs mund ta terheqe babai i femijes(bashkeshorti im) me autorizimin tim?A duhet patjeter te shkoj ta bej prokuren te konsullata shqiptare apo ma pranojne njelloj te bej prokuren te ndonje noter ne vendin tim ku jetoj ketu ne itali?A keni patur situata te ngjashme si kjo e imja nga ju keto dy muajt e fundit e them kete sepse(ligjet ne shqiperi ndryshojne dita dites).Do tua dija per nder nqs me ndihmoni me pergjigjet tuaja.Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X