Pernenat 20 Gusht, 2019 980

Ndryshimet e gjirit ne shtatzani

Miremengjesi e dashur nese mundesh ta postosh kete foto pasi tani kur po beja dush vura re qe me esht ber gjoksi keshtu 😭 jam ber shum merak sdi se cfare eshte pasi jam 5 muajshe!


 1. Mirjeta Paja

  Pershendetje! Mendoj se eshte normale qe gjiri te pesoje disa ndryshime ne shtatzani. Sidoqofte gjate vizites se radhes mund te pyesesh edhe mjekun!

 2. avatar Anonim-5030

  A ndjeni dhimbje kur e prekni?

 3. avatar Anonim-6864

  Jam nena si ka ber postimin…jo nuk me dhemb fare vec me esht ber me rrema te kuqe si te cara si strija t kuqe

  1. avatar Anonim-5030

   E kuptoj, besoj se eshte nje ndryshim normal i kesaj periudhe. Kalofshi bukur!

  2. avatar Anonim-6981

   eshte normale mos u bej merak pasi gjinjte fillojn dal ngadal me prodhim te qumshtit eshte normale dhe dukja e gjinjeve me pamje te ngjajshme sepse fillojn te ndryshojn madhesin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X