Pernenat 7 Janar, 2022 0

Ndime psikologjike

Pershendetje, kam nje shoqen time qe jeton ne shqiperi, por qe nuk ka fb. Dhe duke qen se un kam pas shkruajtur shpesh ketu per ndihme ose per ndonje keshille dhe mendova qe problemin e saj qe ma  ka then, te pyesja edhe ketu pasi un nuk po mundem me e ndimuar  sa duhet. .
[  ] Shoqa eshte e martuar  ka 2 – femije. Ajo me thote se i duket sikur po jeton ne dy  ” Bote” ne menyre paralel. Ka familje kenaqet me ta po ne te njejten kohe imagjinon  sikur eshte me persona te tjere, pra sikur si ka femijet dhe nuk eshte martuar, dhe eshte me te aferm ose me ndonje djal tjeter sikur e ka takuar per here te pare.  NGA ana tjeter eshte e martuar me femije dhe  eshte martuar me dashuri,dhe e do bashkshortin qe ka .
[  ] Per mua eshte hera e par qe e degjoj dhe qysh diten qe me ka thene nuk kam len faqe Web pa kerkuar per te lexuar se pse mund ti ndodhi por se gjej dot shpjegimin.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X