Pernenat 16 Shkurt, 2021 199

NDIME PER NJE FEMI 6 VJEÇ

Nje komeshia ime Ka nje Hall eshte ndar nusja me djalin djalin se ka ktu qe 4 vjet Nusja e kish femijen 6 vjec Tani nusja ka ik dhe e ka len femijen te gjyshja vet e semur ne kto dite te ftota ajo sesht mire ekonomikisht ja ka len femijen vetem me robat e trupi do ju lutesha nenave te kesaj faqe kush te kishte mundesi ta ndikemonin me Roba cunash 6 vjec qe si duhen do bejn sevap femija ndodhet ne Sarande faleminderit qoft se e postoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X