Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Ndim

Pershendetje Nena.Jam nje zonj e divorcuar prej 6 muajsh.per arsye tradhetie dhe dhun psikologjike😔😔pas u detyrova te largoem nga shpia.u ktheva pran prinderve te mi fillova pun dhe cunat i kisha pran vetes.Tani qe filloi shkolla ata filluan studimet te shkolla ne Tr.un spo mundem te jem pran tyre pasi spo gjej shtepi dheTr esht shum e shtrenjt per te perballuar jetesn vet e 4.pyetja ime esht A ka ndonje shoqat ose dikush qe jeton jasht te me ndimoj te largoem nga shqipera se esht e pamundur tja dalesh me pagat ketu🥲🥲🥲me falni qe u zgjata kaq shum faleminderit nese pergjigjeni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X