Pernenat 14 Qershor, 2020 304

Ndihme per te mbajtur vajzen ne Berlin

Prsh jetoj ne Berlin dhe me duhet nje zonje per te me ndihmuar gjate veres pardite me vajzen e cila eshte 2 vjec e gjysem. Pagesen dhe oraret sigurisht qe do te behen sic funksionn kete Nqs se njihni dike do me ndihmonit shume..flm 😍😍

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X