Pernenat 25 Janar, 2022 0

Ndihme per operacionin e femijes 5 muajsh

Pershendetje nena kam nje femij 5 muajsh te semur me kan then se duhet bere nje operacion qe kushton 400 euro. 😭. Une jetoj vet i 12 ne shtepi me 4 pleq. Vjerri vjerra gjyshja dhe gjyshi burrit plus vellai burrit me fmi pa nuse sepse i ka vdekur.. un kam mbet per 400 euro per ta operuar fmine ne koke😥. Nqse nuk operohet ai rrezikon shikimin dhe degjimin


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X