Pernenat 26 Tetor, 2020 175

Ndihme per operacion

mimbrema nena te dashura uroj te jeni.mir.ju dhe bebte jam nje nene e nje vajze 6 muajshe e cila.ka lindur.me.problem ka ber nje.operim.ka dhe dy.per.te.ber nga gjendja e keqe ekonomis nuk mundem ta bej.ju lutem kush munde te me ndimoj me sa mundesi.ka qe dhe vajza ime te jet e lumtur ne jet ju lutem sa te keni mundesi vajza ka lindur pa vrim ne buthe me fali per fjalori ndodhem ne greqi ju lutem nena te dashura😥😥


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X