Pernenat 30 Tetor, 2019 300

Ndihme ekonomike

Pershendetje nena ! Jam jasht teme por jam ne hall e kerkoj nje mendim. Ateher un kam mbaruar shkollen per mesuesi ,mirpo masterin se kam mbaruar pasi skam patur mundesi ,ne fillim punova (ne privat ) per tber nje dasem ,me pas u be bebi e keshtu . Tani nuk kam mundesi ekonomike ta bej. Dhe po mendoj tnis nje kurs rrobaqepsie dhe tpunoj der sa tkrijoj nje mundesi per master e me pas per nje pune, gje qe eshte goxha e veshtire . Por jam ne dileme nese esht i vlefshem ky kurs apo tbej dicka tjeter ? Ju nena qe keni ber kurse apo punoni ne te till zanat a ja vlen ? Nga natyra jam e perkushtuar ndaj punes dhe mendoj qe mbase ia dal por familja sesht se me mbeshtet . Nese ndani nje mendim me mua do ishte mire . Ju faleminderit !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X