Pernenat 26 Tetor, 2020 859

Ndihme

Prsh nena.Per nenat qe jetojn ne gr.Dua te autorizoj bebin tim per te tehrequr bonusin e cupes ne shqip.Prokuren e bera.Tani vula apostile ku merret?Do radevu?Kush ka qen ne kete situat?Ju pershendes

  1. Ayla

    Prsh doja te dija sa afat ka marrja e cekut dhe terheqja e lekeve nga momenti i lindjes flm

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X