Pernenat 31 Gusht, 2020 240

Ndihmë

Përshëndetje ! Jam një nënë në nevojë . Kam një djalë 10 muajsh dhe më duhet një karrocë funksionale sepse kjo që kam nuk punon. Kushdo ofrohet tmë ndihmojë mund tjau vërtetoj që jam në hall. Faldminderit!Zoti ju ruajtë bashkë me engjëjt tuaj 🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X