Pernenat 28 Korrik, 2020 99

Ndihme

Persh kush nga ju nena te dashura mund te me ndihmoje pak jam me dy femije dhe pa pune


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X