Pernenat 28 Prill, 2020 374

Ndihme

Përshëndetje doja t ju bëja një pyetje 🙏🏻
Mbrëmë bëmë marrëdhënie intime me burrin dhe dyshova mos kam mbetur shtatzane dhe sot mora kete medikament ne farmaci, mderkohe kam nje bebe 1-vjec qe e ushqej me gji. farmacisti me tha nuk ka problem mund ti japesh gji por ke broshura thot jo per nje jave por nk jep efekt ansor, doja te me ndihmonit me nje mendim ju lutem sa me shpejt te mundeni🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Faleminderit

 1. avatar Anonim-7740

  Pershendetje e dashur,
  Ajo qe do ju thoja un esht qe keni ven re ndonje ndryshim ne trupin tuaj.. fls ndonje efekt anesore a ndonje gje..

  Dhe e mir do ishte sa me shum uj pasi uji largon toksinat nga trupi
  Besoj se ky esht ilac x mos ngelur shtatezan qe pihet brenda 72 oresh?
  E mira e te mirave do ishte nje maredhenie me masa mbrojtese se sa te rrezikosh duke mar ilace
  Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X