Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Ndihmë

Mirmbrema nëna, jam ne javën e 32 të shtatzanisë cdo gje është shumë mirë ne lidhje me bebin,por unë nuk ndihem mirë, më vjen sikur spo e shijoj shtatzaninë, e akoma spo e besoj që për pak po vjen ne jetë femija e dytë,,ndihem sikur sdo ja dal dot.Si e papërgatitur,kam frikë sikur sdo kujdesem dot siç duhet për bebin,aq keq kam mendime sa spo e shijoj dot shtatzaninë..Isha shumë e lumtur ne fillim,tani jo që sjam e se dua por sdi ckam…ndoshta ngaqë jam mësuar me një,dhe i trembem idesë me dy fëmijë.si ta kaloj ktë gjëndje ju lutem,se po e përjetoj keq.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X