Pernenat 7 Korrik, 2021 0

ndihme

pershendetje nena uroj te jeni mire .une qe po iu shkruaj jam nje nene dhe ne veshtiresi ekonomike, me dy femije do iu kerkoja ndihme te me ndihmoni me rroba per femije ju lutem ose rroba per vete ju lutem pa ofendime kam nje vajze 9 vjeqe dhe nje djale 8 vjeq jetoj ne durres anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X