Pernenat 12 Nëntor, 2020 224

Ndihm

Prsh jetoj jasht shqiperis kam lind para 5 muajeve dhe regjisrtimin ne shqiperi e kam ber brenda afatit.Doja te dija per bonusin e bebit sa afat ka terheqja e cekut dhe kthimi ne lek nga momenti i lindjes flm kush me kthen pergjigje.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X