Pernenat 10 Qershor, 2021 0

Nderprerja e gjirit

Pershendetje nenave doja tju pyesja u be qe te merkuren qe i kam ndaluar gjirin vajzes dhe sot piva ilacin per gjosksin por me eshte bere gjoksi shume i fort dhe doja te dija kalon vet faleminderit per pergj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X