Pernenat 5 Shkurt, 2020 516

Ndarja e foshnjes nga gjiri.

Pershendetje nena, desha te informohem se si e keni ndare foshnjen nga gjiri ? Cfare keni perdorur saktesisht? A duhet perdorur ndonje ilac per ikjen e gjirit? Ju lutem me tregoni sepse eshte femija i pare dhe nuk e di si te veproj saktesisht ?


  1. Nita Berisha

    Po lyp farmaci esht fysht menjeher ndal qumshtin dhe dhimbjen

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Arolac 2here nga 1 tb diten e pare
    1 tb ne dite per 4 ditet ne vazhdim
    Kompresa me majdanoz tek gjoksi duke i nderruar cdo 2-3 h ditet e para.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X