Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Myku ne shtepi

Pershendetje nena kjo
Faqe fal shum nenave na ndimon shum per gjithcka problemi im esht myku dhe lageshti
Ne shtepi veres kemi dal ne shtepi qe kemi ndertuar esht dimri
Par por tavani behet i lagur keshtu si ne foto dhe nga ajo me myket kuzhina dhe problemi esht se kam nje femij 2vjet dhe frigohem
Per shendet kam ilaq per pastrim por dua diqka qe mos shfaqet me ne dhomat qe ka nxemje behet keshtu nga se mund te behet kjo di ndonje ose keni hasur ne ket prb ne nje dhom qe esht pa nxemje nuk
Behet aspak keshtu mund te isht ndonje problet ne ndertim shtepie apo instalimi termove kam shtepin me paleti podni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X