Pernenat 23 Tetor, 2020 170

Myku i gojes

Kom djalin 6 jav dhe prap osht perserit myku I gojes kom perdor nistatin po prap pas nje jave masi kom kry osht lajmru myku I gojes

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Petdori dactarin gel per 10 dite

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X