Pernenat 9 Shkurt, 2022 0

Myku i gojes

Pershendetje kam cunin 5 javesh edhe para 3 javesh kishte myk ne goje i mora kremin daktanol dhe nje ilac nistatine
Ajo qe dua te them esht se cuni e ka gjuhen akoma te bardhe
Nuk e dij a e ka nga qumeshti apo ka myk akoma si mendoni ju


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje. Mendoj e k nga qumeshti, mos i perdorni asgje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X