Pernenat 20 Dhjetor, 2019 221

Mungese rritjeje

Pershendetje doktoresha! Kam vajzen 1 vjece dhe peshon 8 kilograme. Shton shume pal ne peshe. Nuk ka oreks fare dhe naten nuk fle e qete
Zgjohet cdo 2 ore grindet dhe qan. I kam.bere analizat e gjakur urines dhe fecet dhe i kane dale mire. Nuk dime ku te perqendrohemi tani. Cfare kontrollesh te metejshme na sugjeroni?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X