Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Mundimet

Përshëndetje. Sa herë udhtoj me veturë me mundon dhe vjell nuk ndihem mir.çfarë duhet të përdor të mos mundoj ?
E cek që jam gjidhënëse ndoshta nuk mundem të përdor çfardo🤷🏻‍♀️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X