Pernenat 14 Prill, 2020 271

Mundesia per te ngelur shtatzane

Pershendetje ..
ju lutem dua te me informoni
Kam kryer mardhenie me bashkeshortin dhe nuk jemi ruajtur dmth ka ndodhur ejakulim brenda meje … diten e dyte po ashtu ..
por nuk mundem qe te vazhdoj nje shtatzani keshtuqe piva dy kokkra emergjence pas kesaj …
A ka mundesi qe te mbetem shtatezane ?
Apo jo ?
Ju lutem me ndihmoni

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X