Pernenat 8 Dhjetor, 2019 344

Mundesi shtatezanie

Kam kryer marrdhenie te pambrojtur 9 dite pasi me kishte mbaruar cikli menstrual dhe 2 here u prish burri brenda a ka mundesi te ngel shtatezene?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X