Pernenat 3 Korrik, 2019 542

Mund te me ndihmoni me rroba qe nuk ju hyjne ne pune?

Pershendetje nena te dashura!
Kam gati 2 jave qe kam hyre ne muajin tim (shtatzania e pare vajze).A ka ndokush qe mund te me ndihmoje me disa rroba ose (krevat,karroc,govat) qe sju hyjne me ne pune?pasi nuk kam mundesi qe ti blej ose gjej gjekund tjeter.
Ju flm dhe do jua dija per nder nese me ndihmoni?Ti keni me shendet bebushat.
(Vec komentoni se ju shkruaj une ne mesenger privat )


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X