Pernenat 26 Korrik, 2020 125

Mumgesa e hekurit ne shtatzani

Jam 23 vjeqare ne javen e 26 te shtatzanis kam nje pagjaksi te madhe dhe munges hekuri keto dy dit me ka ren gripi e pash qe mlodhi shum e kam pi ni tylolhot qai i gripit a mund te ndikoj tek bebja po ashtu ne fillim te shtatzanis kam pasur 43 kg ndersa tani jam 46 a eshte problem pesha e vogel ne shtatzani sepse nuk mund te ha qdo ushqim qe ha e vjelli qe nga fillimi e deri tani.
Faleminderit po e lexuat sms nese mundeni te me pergjigjeni.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X