Pernenat 19 Dhjetor, 2019 413

Muaji 9

Pershendetje doktoresha, jam 25 vjec , shtatezene per here te pare dhe kam hyre ne muajin e 9 dhe para ca ditesh verejta qe me ishte njomur pak kanatjerja te thithka e njerit gji, shume pak sa nje bulb gishti , diten tjeter po te ai gji, maja e gjirit kullonte pak nxirrte si uje. Nuk me dhemb gjoksi, as nuk esht i forte vetem me kruhet vazhdimisht. Eshte dicka normale?
Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Eshte nje gjendje normale, kjo ndodh se rritet niveli i prolactines( hormoni pergjegjes per qumeshtin)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X