Pernenat 5 Nëntor, 2019 291

mu rrezua bebi

prsh nena kam djalin 6 muajsh sot me ra nga divani 😭😭 nuk e di si me ra ashtu isha me te sa ktheva koken 2 sek vec kur ra si ta shtynte dikush ..me sot nuk paragjykoj asnjeri se me ndodhi vet sa hap e mbyll syt .. qajti u qetsua dhe i dhash te pinte e ma volli.. tre her i dhashe 3 here e volli ..e qova ne spital ma mbajten nen vezhgim dhe i ben nje surum per te vjellat ..me than qe beba nuk ka ndonje gje per tu shqetsuar por un spushoj se fajsuari veten nuk e di qa te them me duket sikur kto gjera me ndodhin vetem mua o zot po cmendem a do i ndalen te vjellat ? ju lutem me ndihmoni 😭


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X