Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Mos urinim naten

Pershendetje, kam vajzen 6 muajshe dhe nuk urinon naten fare, ne mengjes kur zgjohet qan dhe mezi e ben urinen.
Ushtron presion sikur defekon dhe qan shume derisa te urinoje.
A eshte normale kjo?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X