Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

mos pirja e qumshtit

Pershendetje, e kam vajzen gati 6 muajsh dhe e ushqej me formul aptamil.
Qeo her po e refuzon ushqimin, e kam
provu me ja ndrru edhe qunshtin me hipp ose humana po spati sukses dhe ato i refuzojke.
Po me thojn me e perdor qumshtin normal alpsko 1.5 po ende po mu doket vajza e vogel.
Faleminderit.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Absolutisht jo qumesht te zakonshem kutie Apo fshati, Vetem formule, nese nuk ti mer mire vaktet e formules zevendesoi me vakte me ushqim ( frutat leng ose pure, miell orizi, biskota me qumesht, supe me perime, patate e embel karrote.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X