Pernenat 9 Janar, 2020 123

Mjekimi per Askaride

Kam vajzen 2 vjec e 5 muaj me peshe 10 kg.I kam bere analizen e feces per parazite dhe ka dal me Askaride.Cfare mjekimi ti perdor.Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Sirup Vermox 100 mg/ 5ml
    5 ml ne dite( per 3 dite)
    2 jave pushim, do perseritet 3 dite serish mjekimi , do rrish 2 jave pushim e perserite serish analizen e feces.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X