Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Mjek ORL per bajamet

Pershendetje,kam djalin me bajame te qelbezuara,kam marr mjekim disa here ,eshte hera e 3 qe semuret brenda 2 muajve. Antibiotik i kam perdorur. Dje i kam bere disa analiza me te detajuara dhe ores pergjigje. Kush me rekomandon osé ka eksperienc te ngjashme nje mjek specialist ORL tek Spitali nene tereza osé spitali francez.
Ju falenderoj dhe ti keni me jete e shendet bebat. Perqafime.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X