Pernenat 7 Nëntor, 2019 1174

Mitra ne forme zemre(uterus bikorn)

Pershendetje nena,doja nje informacion me te gjere lidhur me problemin qe kam.Ne javen e 8te shtatzanise,pata nje abort spontan per shkak te formes se mitres ne forme zemre,ku sipas mjekut perdja nuk e lejon embrionin te zhvillohet,nderhyrjet nuk jane te suksesshme ne vendin tone.Gjate 8jave pata hemoragji ne formen e njollave kafe dhe embrionit nuk I degjoheshin rrahjet e zemres.Ju lutem nese keni pasur te njejtin problem ,si ju kane shkuar shtatzanite dhe a keni femije,jam shume ne merak per kete pjese.


  1. Vjosa Krasniqi

    Pershendetje edhe une e kam kete problem shtatzanin e pare kam pas abort , ne te dyten kam vajze , por prap kam problem me shtatzanin kam nisur binjak por me thone mjekt qe smundem me i mbajt

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X