Pernenat 28 Maj, 2021 0

Mitra mbrapsht

Pershendetje nena doja te dija nese ndonjera nga ju njeh dike ose din dicka mbi mitren mrapsht sepse jam vizituar dhe doktori me tha qe e kam mitren mrapsht. Dua te di a ka ndonje problem sepse doktori me tha jo por njerzit thone ndryshe. Ju lutem doja te dija dicka nga ju ne lidhje me kte problem.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X