Pernenat 10 Nëntor, 2019 436

Mirmbrema

Nese mund te me ndihmoni me nje pergjigje!Te henen kam kryer mardhenie te pa mbrojtura sot esht dita e 5 dhe mora nje test!po me frikson pak ajo hija kuqe.theksoj qe e bera doli 1 vize dhe doja ta hidhja kur e pashe qe ishte dhe nje si vize hije!flm


  1. avatar Anonim-3787

    Une kur kam ngelur shtatzene testi i pare qe bera pas nje jave me ka dal kshu,kur e bera pas 2 javesh dy vijat ishin plotesisht te kuqe,ka mundesi te jesh shtatzene.

  2. Aleks Brizeld Marsi

    Kur e kam lexuar ke programi flo mund te jet edhe ndryshe gjate ovulicionit kur clitohet veza nga folikuli testi duhet te dali pozitiv sepse duhet me shume se 5 dit qe te kuptosh nese je shtatzan ose ti ke kryer mardhenie edhe me perpara dhe

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X