Pernenat 17 Mars, 2022 0

Mirmbrema

Mrm nena..kam djalin 3 vjeq dhe kur po festonim ditl e tijishim me njerez te tj dhe sapo i kenduam kng tanti auguri dhe kishte per te fikur qiriun filloj te qante dhe ngjitur pas meje nk me leshonte.vtm qante.pas disa minutash fjeti..ne jetojm jasht dhe nk shkon akoma ne kopesht..ne fest ishim shiptar..pyetja ime esht si veprojn femijet tuaj ne kete mosh a kan kaq shum turp..ai kerkon te dal cdo dit ne lojna ne dalim por kur ka njerez thot te ikim ne shtepi


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X