Pernenat 23 Mars, 2021 0

mia

pershendetje doja te pyesja ju nenat me eksperience . kam cikel shm te rregullt cdo muaj me vjen n daten e njejte .. kete muaj duhet te me kishin ardhur me dt 21 . dhe ende asgje ,, skam asnje shenj pasi gjithmon kam shum dhimbje gjoksi dhe kete muaj nuk kam pasur fare asnje dite . bera test sot me doli negativ ,, dhe sa duhet te pres ??

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X