Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Menstruationi pas lindjes

Prsh kam lind me 06.07 dhe hale sum ka ardh Menstruationi i par pas lindjes,a mundem me kan shtatzan apo qa po ndodh ju Lutem me tregonii se kam shum stres?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X