Pernenat 5 Mars, 2021 0

Menstruacionet

pershendetje jam nje grua shtatzane jam 24 vjece kam femijen e tret deshta tju pyes si esht e mundur qe nga data 5 tetor me kan ardhur menstracionet dhe me kan mbaruar me 12 tetor prej asaj dite me nuk kam pasur menstracione mirpo mjeku me thot qe jam 3 jav me von shtatzane si mundet te ndodh kjo me thot sikur jam ne vend te jem 21 jav me thot qe jam 18 jav 🤭nuk e kuptoj si mund te ndodh kjo falemderit shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X