Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Menstruacionet pas lindjes

Pershendetje
Kam nje pytje. Kam lind para 6 jave dhe kam ni vajz por hale nuk kam Menstruation, a mundem te jem perserii shtatzan?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X