Pernenat 3 Dhjetor, 2020 137

Menstruacione gjate shtatzanise

Pershendetje nena
Jam ne javen e 35 dhe kam menstruacione kafe
A jan normale apo duhet te keshillohem me mjekun
A ka pas ndonjera nga ju kete problem?
Faleminderit
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X