Pernenat 15 Shtator, 2020 1492

menstracionet

mirembrema deshta qe shqetesimin tim ta ndaj me ju.Une kam menstracionet gjdo 21 dit dhe me zgjatin 5 dite.por ksaj rradhe pata menstracionet perseri me rregull por pata vetem 3 dit dhe nga pak por diten e par pasi qe me erdhen pata nje dhimbje jashtzakonisht te rend qe zgjati vetem nje ore un bera nje test shtatzanie por testi ne 5minutshin e par rezultoi negativ pas 30 min rezultoi pozitiv por perseri kam rrjedhje te menstracionev nga nje her.Dhe urinoj gjdo 5min dhe kam urin me teper se qe duhet ju lutem nese mund ta di a mundem ne kso raste te kem ndonje ciste ne vezore ose mund te jem shtatzane une te vjella dhe azgje skam vetem mundim djersitje e kshtu ju lutem sado pak me ndihmoni dhe shpjegoni se qfar mund te kem perafersisht ju lutem pres pergjigjje.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X