Pernenat 9 Shtator, 2020 1427

Mendim nga nenat

Pershendetje nena
Kam lindur para 40 ditesh dhe dhe e kam regjistruar djalin ne gjendjen civile ku me dhane dhe cekun e lindje. Tani desha te di a ka ndonje afat qe duhet te dorzoj cekun per te terhequr parate apo mund ta dorzoj kur te dua


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X