Pernenat 1 Gusht, 2020 150

Medikamente per bebin

Jetoj ne greqi dhe nk kam marr asgje per bebin tim, psh :vitamina, shirup bimor per barkun.

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Me thoni moshen e bebit dhe cfare shqetesimi ka

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X