Pernenat 29 Gusht, 2019 332

Me tregoni tituj librash qe ju kane lene mbresa

Mirdita, nana, doja tu kerkoja nje nder 😁
Tituj librash qe iu kane lene mbresa, dmth qe dhe pse i keni lexuar, do i rilexonit perseri, dhe si mundem ti porosit online, me poste, ndonje faqe e besueshme!
Sapo mbarova Gjuetari i Balonave, romane romantike, tragjedi dhe histori ketu jam me teper 🥰
Faleminderit kush do me sygjeroj


  1. Mirjeta Paja

    Per tragjedi do te sugjeroja veprat e Shekspirit!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X