Pernenat 3 Shtator, 2020 178

Me shqetson kerthiza e vajzes

Cfar me rekomandoni te bej per vajzen time ju lutem, pasi nuk me duket normalje pjesa e mbetur e kerthizes…

 1. avatar Anonim-8241

  Pastroje me garze sterile e alkool 70%.lere te thahet mire .vetem bazen jo pjesen e dale te kerthizes.Dhe mos ja mbulo asnjehere me pampers se nuk ajeroset dhe pastaj krijon lageshtire

 2. avatar Anonim-8241

  Nese e shikon qe nuk po permiresohet beji nje vizite te neonati dhe te sygjeron ai cduhet te besh.mos u merakos

 3. Doktoresha Bjanka Salliu

  P

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

   Pershendetje! Gjendja e kerthizes eshte normale do e pastrosh gjthm pas dushit me garze sterile me baby time, lere te ajroset ule pjesen e pampersit perpara.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X