Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Me ndimoniii

Ju lutem kam nevoj per ndim kam djalin 3 vjet ben me 1 prill djali qe 1 vjet nuk del nevojen e madhe sic duhet cdoher kur del ben shterzim dhe del shum pak han e kur del del shum pak para 7 muajsh e bera synet sepse nuk dilte as nevojen e vogel mir thonte qe i djek e pata ne mjek tha ska gje duhet te behet synet e bem i nxoren shum qelb mbrenda e mledhur at nat djali ishte hera e par qe i mushi 4 pampersa me nevoj prej assj nate eme prap vazhdon njejt han e del pak dhe thot mr dhem barku nuk me lejon as ta prek behem merak para 3 ditesh e cova ne mjek me thot qe i esh mledhur nevoja e madhe ne zor kaps eshte duhet ti behet klizm i bem po prap nuk beri nevojen me dha dhe efecol i pi njejt i them mam bere jep shterzim jo mami hic nuk po del e vuna re qe kur ja ben klizmen i ter penisi ju fut mbrenda ju lutem tme ndimoni mund tju them qe ka perafresish 1 vit qe endem neper mjek mendja me eshte ndalur me ndimoni 😭


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X