Pernenat 30 Tetor, 2019 302

Me ndihmoni me rroba

Persh per nenat dhe ju nena shpresoj ti keni mor femijet se po patem ata mir jemi dhe ne … do tju lutesha kush mund tme ndihmoj me rroba per femije ose dhe per mua ndonje.. kam 3 femije 8 vij 5 vj dhe 5 muajsh… shum flm gjith t mirat ju uroj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X