Pernenat 16 Gusht, 2021 0

Me ndihmoni!

Pershendetje nena. Ju lutem me ndihmoni! Nuk kam besuar kurre ne magjira por ndonjehere ne ndonje situate te vecante ku nuk te shkon mendja. A mund te me thoni ndonje vend ku mund te shkoj? Dyshoj se na kane bere dicka te keqe dhe martesa jone po shkon drejt fundit. Ju lutem pa paragjykime sepse njeriu ben gjithcka per te mbrojtur familjen.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X